Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.
Nevyhovuje Vám tento penzion? Ďalšie ubytovanie nájdete tu.

Ubytovanie Slovensko
Odporúčajte tyto stránky:
 

Penzion Hugo / ubytovanie Sedlec Vítajte

Penzion Sedlec Hugo
Penzión Hugo je štýlový penzión rodinného typu s celoročnou prevádzkou. Penzión Hugo nájdete v malebnej horskej krajine lesov a rybníkov v Českej Sibíri a Jistebnickej vrchovine s vrcholom Javorová skala 723 m nad morom.

Sedlec - Prčice - Uhrice Ubytovanie
Ubytovanie je v domácom štýle o deviatich izbách 5 x dvojposteľové, 2 x trojlôžkové, 2 x štvorlôžkové s možnosťou prísteliek. Pre užívanie je 5 x kúpeľňa, 3 x kuchynka, spoločenská miestnosť s TV, terasa.

Penzión Hugo služby
Parkovanie v areáli objektu prípadne v garáži. Hostia, ktorí nemajú možnosť príchodu autom, bezplatne privezieme aj odvezieme z autobusovej alebo vlakovej stanice. Možnosť zapožičania športového náradia, zapožičanie bicyklov, prístup k internetu, objednanie masáže a pedikúry. Je možné aj kempovanie na priľahlom pozemku, neďaleko rybníka, ktorý je vzdialený 30 m.

Dovolenka Český Merán Penzión Hugo okolie
Pre okolie sa vžilo medzi turistami pomenovanie Český Merán. Penzión sa nachádza v malebnej dedinke Uhrice len 500 m od mesta Sedlec-Prčice a 1 km od lyžiarskeho ski areálu Monínec. Celá krajina je pretkaná cyklotrasami, nájdeme tu turistické a náučné chodníky.

Penzión Hugo Vás srdečne pozýva k aktívnemu odpočinku, hubárčeniu, na prechádzky, alebo vychádzky na koňoch či kúpanie.

V kraji Vítkovcov a Rožmberkov môžete navštíviť: Lyžiarsky ski areál Monínec so zjazdovkou s umelým zasnežovaním v dĺžke 1200 m, s využitím i v letných mesiacoch. Ski areál - Kvasejovice - 3 km. Konské farmy - s možnosťou výletov na koňoch. Vrchotice - Vladycká tvrz, rybolov - 3 km. Golf - Čertovo bremeno 18 jamiek - 6 km. Zverinec - zrúcanina hradu - toto miesto navštevoval K.H. Mácha 4 km. Mesto Sedlčany - gotický kostol z 13 stor., Múzeum 1894, hvezdáreň 15 km. Jistebnice - gotický Nový zámok, Panský dom, fontána 9 km. Veletín - Krčmička Na peci 4 km. Cunkov - malebná dedinka, chov huculských koní a bizónov 6 km. Čertovo bremeno - prírodný skalný úkaz 3 km.
Penzion Sedlec Hugo - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Sedlec Hugo - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Sedlec Hugo - možnosť pripojenia na internetPenzion Sedlec Hugo - k dispozícii letná terasaPenzion Sedlec Hugo - golfPenzion Sedlec Hugo - tenis - v blízkosti hotelaPenzion Sedlec Hugo - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Sedlec Hugo - Izby s vlastnou toaletouPenzion Sedlec Hugo - Iybz sú vybavené televízorom